Йому було лише 36 років… 19 червня 2022 року під час виконання бойового завдання поблизу села Прибузьке Миколаївської області загинув молодший сержант Олександр Копайгородський. Про втрату повідомила Теплицька селищна рада.
Олександр народився у селищі Вороновиця Вінницького району. Після закінчення школи працював у будівельній сфері, а згодом — на Білоцерківському млині. У 2014 році разом із родиною переїхав до Теплицької громади та оселився у селі Удич, яке стало для нього рідним домом.
Його життя було таким, як у тисяч українців: робота, сім’я, турбота про близьких і плани на майбутнє. Але війна змінила все. Коли у 2014 році Росія розпочала агресію проти України, Олександр став на захист держави.
За участь у бойових діях він був відзначений медаллю «За участь в антитерористичній операції» та двома нагородами «Учасник АТО». Побратими та знайомі знали його як відповідального, надійного та мужнього чоловіка, який завжди виконував свій обов’язок.

Після початку повномасштабного вторгнення Олександр знову став до лав Збройних сил України. 26 лютого 2022 року його мобілізували до війська. Він проходив службу у складі 28-ї окремої механізованої бригади імені лицарів Зимового походу, де виконував бойові завдання на південному напрямку.
Життя воїна обірвалося 19 червня 2022 року під час виконання бойового завдання на Миколаївщині.
За особисту мужність, відданість військовій присязі та захист України Указом Президента України молодшого сержанта Олександра Копайгородського посмертно нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня.
Ім’я захисника назавжди залишиться у пам’яті рідних, побратимів та земляків, які пам’ятатимуть його як людину, що без вагань стала на захист своєї країни.

Вічна пам’ять Герою!
Онлайн-меморіальний проєкт «Книга Героїв» реалізовується журналістами медіа-холдингу “Новини Вінниці”, за підтримки ГО “Ми-Вінничани”, Благодійного Фонду “МХП – Громаді”, Благодійного Фонду Миколи Філонова.
