Минуло чотири роки відтоді, як війна забрала життя Анатолія Княжчука. 21 червня 2022 року він загинув під час боїв поблизу Авдіївки на Донеччині. Захисникові було 53 роки.
Про це повідомляє Крижопільська селищна рада.
З перших днів повномасштабного вторгнення Анатолій Княжчук став на захист України. Він служив водієм автомобільного відділення взводу матеріально-технічного забезпечення 38-го окремого стрілецького батальйону.
Під постійною загрозою обстрілів він доставляв на передову боєприпаси, продукти та інше необхідне забезпечення для військових, а також допомагав евакуйовувати поранених. Робота військового водія вимагала витримки, відповідальності та мужності не менше, ніж безпосередня участь у боях.
Життя Анатолія обірвалося під Авдіївкою. За особисту мужність і вірність військовій присязі Президент України нагородив його орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно.
Державну нагороду отримали рідні захисника у рідному Жабокричі, де Анатолій Княжчук знайшов свій останній спочинок.
«Чотири роки родина, побратими та громада живуть із пам’яттю про нього. Водій, який під кулями віз на передову необхідне для побратимів, залишився в історії Жабокрича та всієї Крижопільщини як приклад свідомого вибору стати на захист держави у найважчий час», — написали на сторінці громади.
Вічна пам’ять Герою!
Онлайн-меморіальний проєкт «Книга Героїв» реалізовується журналістами медіа-холдингу “Новини Вінниці”, за підтримки ГО “Ми-Вінничани”, Благодійного Фонду “МХП – Громаді”, Благодійного Фонду Миколи Філонова.
