Автор: Місто Вінниця

Захищав Україну з 2022 року: Вінниця прощається з Максимом Кузьмуком

У Вінниці проведуть в останню путь військовослужбовця Максима Кузьмука, який боронив Україну у лавах Збройних Сил та загинув під час виконання бойового завдання на Донеччині.

Максим Кузьмук долучився до ЗСУ у вересні 2022 року. Служив у складі 100-ї окремої механізованої бригади, мав звання сержанта. За час служби виконував обов’язки інструктора та помічника кулеметника. Захищав Україну на найгарячіших напрямках фронту – у Донецькій, Запорізькій та Миколаївській областях.

Свій останній бій воїн прийняв 12 листопада 2024 року поблизу Торецька Донецької області. Символічно, що медаль «За оборону Торецька» родині захисника передали тоді, коли він ще вважався безвісти зниклим.

«Максим був дуже доброю людиною, завжди готовою прийти на допомогу. Війна його зовсім не змінила – він лишався таким самим щирим та світлим. Він надзвичайно любив тварин. У нього було велике серце, в якому знаходилося місце всім», – згадує сестра полеглого воїна.

Максим Олександрович Кузьмук народився 27 серпня 1978 року у Вінниці. Навчався у школі №4, а згодом закінчив професійно-технічне училище №23, де здобув фах кухаря. Після строкової служби в армії отримав звання сержанта. У мирному житті працював у кафе та ресторанах Вінниці офіціантом.

У захисника залишилися мама, рідні, друзі та всі, хто знав його як щиру, доброзичливу та чуйну людину.

Прощання з Максимом Кузьмуком відбудеться о 10:00 за адресою: вул. Івана Бевза, 36. Об 11:00 чин поховання звершать на Алеї Слави Сабарівського кладовища.

Вічна пам’ять та слава Захиснику України.

Close